Логитип novostigood.top

Италия - новый чемпіон Європи

12.07.2021 07:40

Италия - чемпіон / УФА В ніч на понеділоке, в Лондоне в феврале 2020 г. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.

Италия - новый чемпіон Європи - фото

Италия-чемпіон/УЄФА

В ніч на понеділок, в Лондоні фінішував вро 2020. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

У вирішального матча на стадионы Вемблі грали збірні Англії и Італії.

Господарі вже на 2-й хвилині відкріли рахунок. Це зробив потужним ударом Люк Шоу. Швидкий гол назначил матч с Украиной, но не відміну від вихованців Шевченка італійці знайшли сили та спромоглися на відповідь.

На 67-й хвилині італійці заштовхали м’яч у ворот Англії-это зробив Бонуччі.

Далі команди вирішили не ризикувати, адже розуміли ціну помилки. 96 хвилин гри принесли нічию, так само як и 2 раздела. А у серії пенальти вже був час святкувати Італии. Молодий кіпер гостей Джанлуїджі Доннарумма ставит гером серії та приніс Італії перемогу.

Чемпіонат Європи. Фінал 11 липня. Англія. Лондон. Стадіон: «Вемблі» Італія-??Англія 1: 1/пен. 3: 2 Голи: Бонуччі 67-Шоу 2 Серія пенальті 1: 0-Берарді 1: 1-Кейн 1: 1-Белотті (воротар) 1: 2-Магвайр 2: 2-Бонуччі 2: 2-Рашфорд (стійка) 3: 2-Бернардескі 3: 2-Санчо (воротар) 3: 2-Жоржиньо (воротар) 3: 2-Сака (воротар) Італія: Доннарумма-Ді Лоренцо, Бонуччи, К’єлліні, Емерсон (Флоренці 118)-Барелла (Крістанте 54), Жоржиньо, Верратти (Локателлі 96)-К’єза (Бернардескі 84), Іммобірдівітіле) (Іммобірдісі 55) 91). Англія: Пікфорд-Вокер (Санчо 120), Стоунз, Магвайр-Тріпп’єр (Сака 71), Філліпс, Райс (Гендерсон 74, Рашфорд 120), Шоу-Маунт (Гріліш 99), Стерлінг-Кейн. Попередження: Барелла 47, Бонуччи 55, Інсіньє 84, К’єлліні 90 + 6, Жоржиньо 114-Магвайр 106